Skip to content
  1. Stingy Sam - Nov 14, 2013 at 4:02 PM

    The guys hawking cans out of tubs in the hallway are the best price. Probably only $7 for a pounder of some domestic swill.

    Reply
  2. mike - Nov 14, 2013 at 4:32 PM

    24 ounce Labatt Ice are available at heaps of stands around the FU Center for $11. I usually get 2 a game. If you get a 3rd one, you wake up sucking water the next day with a mind-splitting headache.

    Reply

(email will not be published)